środa, 22 września

Nowoczesna placówka stomatologiczna w Katowicach – Citistom

Nowocześnie zarządzana klinika stomatologiczna w Katowicach – Citistom wykonuje wiele usług dentystycznych, z różnych dziedzin. W miejscu tym świadczony jest pełen zakres usług prywatnej praktyki stomatologicznej a także w ramach kontraktu NFZ. Jeżeli pacjenta interesuje korona porcelanowa to w gabinecie może liczyć też na leczenie mające za zadanie nałożenie korony. Porcelanowa korona zęba jest jedną z technik uzupełniania częściowych albo całościowych ubytków w uzębieniu. Jest to technika kosztowna, lecz daje idealne efekty.

Porcelanowe korony są trwałe, wyglądają bardzo naturalnie i zapewniają pacjentom wysoki komfort. Korona protetyczna może zastępować cały ząb lub tylko jego część. Na przykład, kiedy ząb ma przebarwienia lub jest ukruszony, koronę zakłada się na pozostałą część zęba własnego pacjenta. Kiedy chodzi o całkowitą utratę zęba, korona jest wówczas umocowana na sztucznym korzeniu. W zależności od materiału z jakiego wykonany jest implant, korony dzieli się na: mocowane na podbudowie metalowej oraz przymocowane na cyrkonie. Kolor korony dopasowuje się do barwy zębów naturalnych, za pomocą wzornika kolorów.

W efekcie wyglądają one potem jak naturalne uzębienie pacjenta. W gabinecie wykwalifikowani dentyści korzystają z najnowszych technologii leczenia, żeby móc pomagać pacjentom z brakiem uzębienia. Specjaliści mają dużą wiedzę z obrębu implantologii, a wszystkie świadczenia nie wywołują bólu. Pacjenci wiedzą, że w gabinecie będą poddawani leczeniu w jak najlepszych warunkach.

Podczas pierwszej konsultacji dentysta wyznaczy spersonalizowany harmonogram leczenia. Dopiero po zaakceptowaniu ze strony pacjenta rozpocznie się leczenie. Będąc zdecydowanym na rozpoczęcie leczenia w Citistom, wie się o tym, że podejmuje się właściwą decyzję. Dentyści mają ogromną wiedzę i ciągle się dokształcają. To oznacza, że pacjenci mogą poczuć się bezpiecznie, gdyż wdrażane są reguły mające za zadanie utrzymać pełną sterylizację i wpływać na wygodę pacjenta.