środa, 22 września

Profesjonalne wykonywanie testu prenatalnego NIFTY PLUS BY GENEPLANET

Skuteczność testu NIFTY, proponowanego kobietom w ciąży w centrum medycznym Blumedica zawiera się w jego dużej wykrywalności zaburzeń genetycznych. Jest to badanie nieinwazyjne, eliminujące konieczność przeprowadzania badań inwazyjnych. NIFTY gwarantuje sporą wykrywalność i równocześnie niższy odsetek wyników fałszywie dodatnich. Zaprezentowany test szczególnie poleca się przeprowadzać w ciążach wysokiego ryzyka. Ginekolog pobierając krew z tkanki żylnej nie narusza płodu.

Dlatego kobieta może czuć się podczas badania bezpiecznie. Poza zaburzeniami płodu, kobieta może poprosić o to, żeby przez test podana była płeć dziecka. Test należy przeprowadzić najpóźniej do 6 miesiąca ciąży. Badanie może być przeprowadzone zarówno w wypadku ciąży pojedynczej, jak i ciąży bliźniaczej.

Pacjentka podczas badania nie musi być na czczo. Na pobranie krwi musi ze sobą wziąć kompletną dokumentację lekarską, a w tym ostatni wynik USG ciąży. Pobrany materiał zostaje przeanalizowany za pomocą opatentowanej technologii sekwencjonowania genetycznego i ciągów bioinformatycznych. To pozwoli stwierdzać, czy u płodu występują nieprawidłowości chromosomowe.

Wykryte będą nawet minimalne zmiany. Test NIFTY to jedyny test z ubezpieczeniem, wobec czego w wypadku wyniku negatywnie fałszywego firma ubezpieczeniowa może pacjentce wypłacać odszkodowanie. Te podane fakty sprawiają, że na test prenatalny nifty zdecydowanych jest o wiele więcej pacjentek. Termin badania jest dostosowany do czasu wolnego pacjentki. Do wykonania badania konieczne jest 10 mililitrów krwi matki, pobranej z przedramienia. Wyniki NIFTY udostępnione są od 6 do dziesięciu dni roboczych. Test NIFTY przeprowadzony jest w certyfikowanym laboratorium, należącym do GENEPLANET, funkcjonującego na terenie UE. Szczegóły na temat testu podane są na witrynie placówki. Opcje, jakie daje test prenatalny NIFTY Plus są nie do podważenia.